| StDrOg a întrebat:

va rog am un virus in PC care imi instaleaza programe, am avast antivirus, am dat ful sistem scan si nu mi-a detectat nici un virus. Ce sa fac va rog, la avast maintenance-virus chest ce inseamna, va rog cineva priceput, Funda +Vot va rogggggg

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai Avast e antivirus? E o gluma! Kaspersky sau Bitedefender!

| Vofuse a răspuns:

Descarca Malwares anti malware. Intra in start task manager si verifica sa nu ruleze un program suspect. Daca nu il cunosti dai end task.

| adrian6 a răspuns:

Incearaca cu trojan remover poate te ajuta happy

| Odobașa_Marius_1982 a răspuns:

De malwarebytes ai nevoie. Google it!