| Verdant a întrebat:

Un virus activ este detectat fara scan de AVG?

Răspuns Câştigător
| CosticaShtrengarul a răspuns:

Ba da, si nu intra pe virustotal.com ca e un virus. Folosesc AVG din 2007 si crede-ma ca e supeer OK si detecteaza toti virusii, care vrei si care nu vrei si chiar daca nu sunt virusi ii vede. Spor si stima! Funda mie?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu cred happy dar poti sa verifici si pe virustotal.com fisiere care crezi ca au virusi si acolo ai toate anti-virusele happy

| Zdog a răspuns:

Da cred, am avut avg si mi baga direct in carantina. Dar nu pe toti pentru ca apar zilnic virusi mai periculosi.Eu acuma folosesc bitedefender si pc meu e curat, si eu sunt o persoana care descarc zilnic jocuri de pe orice situri. Bitdefender cand incerci sa instalezi ceva care are virusi nu te lasa

| Verdant explică (pentru Zdog):

Adevarat, nu te lasa, dar nu functioneaza cum functioneaza AVG.