| cornculapte a întrebat:

Mi-am bagat un film de pe calculator pe stick, iar acum incerc sa-l copiez pe laptop. La inceput imi apare o notificare cu titlul de File Access Denied unde scrie "You'll need to provide administrator permission to copy this file", iar dupa ce dau Continue, imi apare din nou notificarea File Access Denied si scrie "You need permission to perform this action. You require permission from Everyone to make changes to this file". Ce poate sa aiba, avand in vedere ca nu am avut probleme cand l-am mutat de pe calculator pe stick si cu o ora inainte am facut acelasi lucru cu alte doua filme si, din nou, nu am avut nici o problema?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi poate îi protejat de copyright.

| ed23tm a răspuns:

Lefea copyrightului...deaia nu merge sal copiezi.

| cornculapte explică:

Si cand l-am mutat de pe calculator pe stick nu era? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie formatat stick-ul