| yryna2 a întrebat:

Buna zilele trecute mi-am luat un telefon Vodafone smart 2 si se aude foarte incet ma puteti ajuta va rog

Răspuns Câştigător
| BlackBVB a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci cu el la un service acolo aflii sigursi cep mai posibil o si rezolva
sper ca te-am ajutat

| yryna2 explică (pentru BlackBVB):

Multumesc pentru raspun problema era ca avea folie pe difuzorul din fata laughing am mers cu el la service si m-au ajutat nu era mare scofala

| BlackBVB a răspuns (pentru yryna2):

Pe bune? ce tare...cev gen chemi electricianu ca nu merge tv'u si cand ajunge acolo omul ilbaga in priza

| yryna2 explică (pentru BlackBVB):

Da laughing si eu mam mirat laughing