| AirShoes a întrebat:

Buna ziua am achizitionat un telefon de ceva timpp, nokia c3-00, si am vrut sa-mi pun niste jocuri, aplicatii. shmessenger, facebook. etc
Problema este ca de fiecare data cand descarc de pe net aplicatiile si cand dau sa intre in aplicatie dupa 3 secunde se inchide aplicatia instant, cand ma uit unde am salvat-o se vede cum ar veni o cheie pe aplicatie.

Ma puteti ajuta va rog frumos? funda.

1 răspuns:
| tib3riu10 a răspuns:

Ar fi o problema 1. este din soft si 2. iti trebuie licente. ia de pe alt sit jocurile ex: mobile9.com zedge.com sau daca intri de pe tel waptrik.com