| Ana2938383883 a întrebat:

Am windows 10 Pro si o problema cu aplicatia "Store". Cand vreau sa descarc ceva sau sa caut mi se inchide instant (PS: am cont Microsoft) Ma puteti ajuta cu ceva? dau funda -^^-

Răspuns Câştigător
| TrollKing1 a răspuns:

Bugurile Windows-ului 10, daca ai Windows 10 Pro din 2015 e si clar ca are buguri, ca abia aparuse atunci, eu de exemplu am Windows 10 Home din 2016, nici nu l-am cumparat Windowsu,l-am descarcat de pe site-ul celor de la Microsoft, adica am descarcat MediaCreationTool.exe, nu am nici macar un bug/problema cu Windows-ul, daca ai Windows-ul cumparat eu ti-as sugera sa dai un Upgrade la versiunea 2017, adica versiunea Creators Updates si dupa sa te duci in Windows Updates, dupa ce ai dat upgrade la noua veriune de Windows 10 si sa iti actualizezi Windows-ul(Update)!
Funda?

| Ana2938383883 explică (pentru TrollKing1):

Multumesc! Acum i-am dat update si imi merge big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul din bug-urile Windows 10, em am aceeasi problema la Edge browser