| Geok_Cupi_1998 a întrebat:

Buna Ziua Am O >ProblemaTot Timpul Mi Se Opreste Calculatorul De La Jocuri Instantaneu Ca Si Cum Las Scoate Din Priza Dau Funda Celui Care Ma Juta! Va Multumesc Frumos!

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Verifica Condensatori de pe placa de baza s anul fie umflati, verifica temperatura procesorului cat este si daca este mare rau de tot nu mai ai pasta pe procesor, curata procesoru de praf, pune un coler mai puternic

4 răspunsuri:
| blink50 a răspuns:

Sursa e devina
Mult noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa de baza e cea vinovata

| alexe333 a răspuns:

Calculatoru face asta ca sa nu se supraincarce...se pot arde circuite.ia-ti niste ventilatoare pentru unitate mai mari

| Geok_Cupi_1998 explică (pentru itsoft):

Mersi mult anainte aveam temp la procesor de 82 *C acum am an jur de 60 *c mersi mult

| itsoft a răspuns (pentru alexe333):

Verifica Condensatori de pe placa de baza s anul fie umflati, verifica temperatura procesorului cat este si daca este mare rau de tot nu mai ai pasta pe procesor, curata procesoru de praf, pune un coler mai puternic