| CosmyCool a întrebat:

am un Samsung led si as dori sa stiu daca este posibil sa modific subtritrarile din limba romana in limba engleza.Si daca da cum fac asta?

Si va rog sa-mi dati cateva idei cum sa fac sa inteleg mai bine anumite pronuntii in limba engleza, nu stiu de ce dar daca cineva spune un citat in limba engleza si eu il ascult inteleg doar 30% din el iar daca e sa-l citesc inteleg in proprtie de 80%.

Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Si va rog sa-mi dati cateva idei cum sa fac sa inteleg mai bine anumite pronuntii in limba engleza"

exerciții intense: conversație, citire, ascultare

Să schimbi tirări la ce?

| CosmyCool explică (pentru sierra1):

De exemplu la un film, emisiune sau la un serial, traducerea este in limba romana si eu vreau sa schimb sa fie in limba engleza.

| sierra1 a răspuns (pentru CosmyCool):

La programul TV? Pe ce canal?

| CosmyCool explică (pentru sierra1):

National Geographic