| DanielIlie a întrebat:

Bună ziua, mă poate îndruma cineva să-mi activez un abonament la VPN Surfshark? Este convenabil prețul de 3, 5 euro/lună? Cum se procedează în detaliu? Mulțumesc frumos.

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu stiu, mai.

Eu am abonament la Usenet prin Eweka si gratuit am in plus acces la VPN-ul IPVanish.

| DanielIlie explică (pentru doctorandus):

E ok IPVanish?

| doctorandus a răspuns (pentru DanielIlie):

Eu il folosesc rareori, dar da, in Olanda, unde stau eu, obtii viteze mari cu el (800-900 Mbps). Are dezavantajul ca websiteurile mari (de ex. Wikipedia) stiu ca e VPN si e blocat pe ele.

| doctorandus a răspuns (pentru DanielIlie):

A, da, era sa uit: asta a fost o oferta care nu stiu daca mai exista.