| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU ...Acu cateva zile mi-am luat un samsung galaxy s2 si am bagat unele gadgeturi pe fundal fara sa vreau. As vrea sa imi spuneti unu cum pot scoate gadgeturile nedorite.(funda)

Răspuns Câştigător
| MunteanDiana26 a răspuns:

Buna. Poti sa faci si cum o zis IoanaEliza dar mai poti sa intri la setarile telefonului si intri oe setarile ecranului si acolo cred ca poti sa stergi si gadgeturilewinking funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Saddelyx a răspuns:

Ai incercat sa tii apasat pe iconita?

| IoanaEliza a răspuns:

Tii apasat pe ele cu degetul pana iti apare in partea de sus sau de jos a ecranului ca un cos...le tragi acolo si se vor sterge de pe fundal happy