| piticu888 a întrebat:

Bunaseara, sunt nou pe TPU, am si eu o intrebare, as vrea sa-mi cumpar o tableta, si m-am oprit la 2, una Lenovo si una ipad2, spuneti-mi voi care din cele doua le-ati alege?

http://www.emag.ro/tablete/tableta-lenovo-ideapad-k1-cu- procesor-nVIDIA-tegra-2-t20-a9-10ghz-101-1gb-ddr2-ssd-32 gb-wi-fi-gps-android-31-rosu--p59-304952

http://www.emag.ro/tablete/ipad-2-apple-cu-procesor-dual -core-a5-10ghz-97-16gb-wi-fi-ios-4-negru--pRSGEMAG009689 7X_iPad216GBB

sau una mai ieftina Toshiba

http://www.cel.ro/tablete/tableta-toshiba-thrive-8gb-1gh z-android-3.0-l/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sint rau, ba dimpotriva.Dar vreau sa intelegi ceva, ca exemplu:daca ma pricep la tehnologie, ma voi duce sa vad intrebarile de acolo; daca ma pricep la filozofie, ma voi duce intii acolo.Respectind categoriile, ne respectam pe noi si ii respectam si pe ceilalti utilizatori, neobligandu-i sa citeasca ceea ce nu doresc.Mult noroc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are tableta cu Dragoste si sex?

| piticu888 explică (pentru anonim_4396):

Dc esti tu rau? am pus intrebarea la rubrica ei si nu s-a sinchisit nimeni sa-mi raspunda, aici stiu ca este mai mult "trafic" si astept si eu niste raspunsuri pentru a lua o decizie... daca chiar este o problema o sa o sterg...

| anonim_4396 a răspuns (pentru piticu888):

Nu sint rau, ba dimpotriva.Dar vreau sa intelegi ceva, ca exemplu:daca ma pricep la tehnologie, ma voi duce sa vad intrebarile de acolo; daca ma pricep la filozofie, ma voi duce intii acolo.Respectind categoriile, ne respectam pe noi si ii respectam si pe ceilalti utilizatori, neobligandu-i sa citeasca ceea ce nu doresc.Mult noroc.

| Diana100miller a răspuns:

IPad mini este perfecta pentru mine! Îți garantez durabilitate si satisfacție!