| Batista43 a întrebat:

BunaTPU,cum se poate pune windowsul care il ai instalat pe o memorie externa? Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Bacalov a răspuns:

Salut.
1. Daca e instalat pe memoria externa - mai bine nu te complica...
2. Daca ai kitul de instalare pe memoria externa, pe un stick sau hdd (ca si cum ar fi pe un dvd) - atunci DA, doar ca PC/notebookul pe care vrei sa-l instalezi trebuie sa fie capabil sa Boot-eze (incarce) de pe USB (unde trebuie sa ai conectata memoria externa).

Bafta!

| Batista43 explică (pentru Bacalov):

Eu am windows 7 instalat pe HDD intern, cum fac?