Întrebare recomandată | Eu500 a întrebat:

Cand bag cardul in cititor aparatul de citit carduri imi apar 4 astea si cand dau intr-una sau in fiecare scrie asta please insert a disk into drive j la toat scrie asta

Ma refer la CARD micro SD
Deci cum fac pun ceva de pe pc pe card?

3 răspunsuri:
| Barbu_Andrei_1982 a răspuns:

Cand bagi cardul dai acolo unde scrie:"Open folder to wiew files", apoi deschizi un folder cu poze sau cu muzica, dai "Copy" pe muzica sau poza dorita si dai "paste" in folder-ul de la micro SD. sper ca ti-a fost de folos raspunsul!