| petrorushka a întrebat:

Dc nu imi citeste pc cardul de memorie? imi spune pleace insert a disk into drive h: ce pot sa fac? sa-mi cumpar alt card?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dai la proprietati ce zice acolo?

| petrorushka explică (pentru anonim_4396):

Imi arata ca este gol cardul ....cateodata imi merge 5 secunde dar se inchide si cand sa-l deschid imi spune sa introduc cardul.

| Soryn2244 a răspuns (pentru petrorushka):

Inseamna ca ai probleme cu usb-ul pacat ca nu pot vedea du calculatorul/laptopul la un specialist iti va spune o verificare generala costa 40-50 lei iar un usb 20-90 lei

| Soryn2244 a răspuns:

Dai forma la disck drive H

| petrorushka explică (pentru Soryn2244):

Pai nu pot am incercat dar imi spune sa pun cardul, asta ma enerveaza.

| onlym3 a răspuns:

Ia un adaptor pentru acel card, bagi cardul in adaptor dupa care bagi ala in usb si il formatezi intr-un alt format (din fat32 in ntfs sau invers)