| anonim_4396 a întrebat:

Care aveti Internet de la Upc de 300 Mbps? Cum merge? Cu cat descarcati? (Stiti voi de unde) Vreau cateva detalii.
Funda.

Răspuns Câştigător
| xCeline a răspuns:

Eu am de 100mb/s si merge super bine descarc cu pana la 10 mb/s asta in conditiile in care sunt conectata la wifi nu direct la cablul de netwinking
Banuiesc ca cel de 300mb/s merge de 3 ori mai bine cat abonamentul de il am eu tongue

| Alexsterea18 a răspuns (pentru xCeline):

Cum se descurca cu Youtube? Ceva intreruperi?

| xCeline a răspuns (pentru Alexsterea18):

Deloc,merge perfect

| Alexsterea18 a răspuns (pentru xCeline):

Din intamplare, ai si tv de la ei? Ai receiverul acela Horizon? Daca da, cum se descurca?

| xCeline a răspuns (pentru Alexsterea18):

Tv nu am de la ei