| Annonymous96 a întrebat:

Care este mai buna GTX 650 sau HD7770 sau R7 250x?

Răspuns Câştigător
| costeaboy a răspuns:

R7 250x ori de la saphire ori de la gigabyte, e cea mai nou placa video si mai performanta fata de astea doua

4 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Radeon HD7770 dupa mine!
Dar conteaza si ce mai ai in pc.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Hd 7770

| Cipri99 a răspuns:

Pai ce GTX 650 ca e de 2 gb si de 1 gb.
si acel R7 250x mi se pare bun, dar depinde de ce ai tu in pc

Daca vrei o placa stabila cu consum mic atunci ia GTX 650. Daca vrei mai mult FPS in jocuri alege r7 250. Ai grija la sursa.

| costeaboy a răspuns (pentru UnknownError):

R7 250x ori de la saphire ori de la gigabyte, e cea mai nou placa video si mai performanta fata de astea doua