| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt diferentele la Mate-Info(informatica sau informatica aplicata), Automatica, Calculatoare; cam ce se face si ce poti iesi.

3 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Si pe mine m-ar tenta sa dau la Automatica, dar am terminat filologia si e cam greu...

| angelo_8500 a răspuns:

Aaaaaaaaa, ...informatician,sau dala de la RDS

| ank90 a răspuns:

Eu dau anul asta la aAutomatica, depinde pe ce vrei mai mult sa te axezi, pe sisteme...adica automatik, sau pe programare., iar la informatik aplicata poti iesi programator in domeniile d aplicatie, diferit d un programator web