| danycosty a întrebat:

Care vi se pare cel mai bun antivirus? Topul il stiu, dar vreau parerea voastra!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Avira pe primul loc şi AVG dacă ai un PC cu ceva RAM; l-am pus pe locul 2 că îşi crează un folder cu viruşii gasiţi sau detectaţi în loc să îi şteargă dar are firewall şi scaner de e-mail, ceea ce compensează asta.

| darkstar a răspuns:

Eset nod 32 happy

| Lavynyu a răspuns:

Kaspersky 10 happy

| Lorien_2084 a răspuns:

Dupa ce am incercat pe propria-mi piele (sau PC) gramezi de antivirusi, topul meu este :Avira, locul 1, apoi Avast. Asta dintre variantele "light", putin mancatoare de resurse. Mai e si Bit Defender, dar trebuie sa te tina PC-ul pentru el