| NiCkOtHeBeST a întrebat:

Caut server gm mode fara hamachi de metin2 si fara mc. txt cu client dati detaliile aici!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista decat cu hamachi si poate au client dda mai mult au mc. txt

73 răspunsuri:
| DanuTzCarbon a răspuns:

BA EXISTA UNUL SINGUR SI ANUME DOMIK MT2. pe 2 servere adica 2 ip uri unu pe hamachi si altu pe ip http://78. 45. 25. 128 asta e pagina. verifico de la ora 1 pana la 6. mc este adresa fara http://. e misto tare am lv 99 cu P uri grad bani arme bonusuri cu 800 mii aparare sau 80 mii da e super

| Assassins a răspuns:

Pai nu exista dar este cu Hamachi.Sunt milioane si milioane de servere GM Mode metin2 cu hamachi. Daca nu sti cum sa il folosesti te voi ajuta eu da-mi un mesaj la privat cu ID tau si te ajutwinking

| geo_1909 a răspuns:

Ro cel mai retardat mt2 tot +) fara nic e cel mai praffcall meu

| geo_1909 a răspuns:

Incearca hammer mt2 ia si www.vyp.ro si hammer hm2.zapto.org

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa cevawinking... fa-ti u sau intra pe unu hamachi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizdalonga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iei la baban ca nu mai sunt gm mode decate 2 active si unul e al meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te faci gm fara sa platesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreaptate toate sunt pe hamachi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista
fkyMt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin2ro.com cel mai bun :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fraere nu www.metin2ro.com =))
Ori www.Metin2.ro ori www.Metin2.com =))
Nicko te sfatuesc sa intri pe http://www.metin2.ro este cel mai bun server pentru tine;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar fa zic unjoc misto famous mt2.Cautatil si vedeti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun sv de metin GM MODE legendfire2 dar e cu hamachi. Poti sa downloadezi ca nu este greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lalaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e lightmt2 e tare are gm mode dar are lag saitu e http://89. 40. 76. 97:8090/index.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un sv de metin contact id: dracusor_d3_copil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nico nu exista servere cum vrei u daca vrei sa facem ambi un servar canecteazama pe : remus.pana@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remus vrei sa facem amandoi server?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba frate nu stiu ce sa zic ca eu am ser de GMmode da e cu hamaci si are si mine straight face si nu se poate fara hamaci la GMmode...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu caut server gm mod romanian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu nici eu si eu vreau sa-mi fac cont dar nu stiu daca sti tu?
daca nu si nare nimic ca caut iooo si ooo sa l gasesc asa sper si o bafta buna sal gasestibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ggg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NiCkO si eu caut daca ai raspuns trimitem pe vlad009boss@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.triburile.ro/1831025-ro20.html plz cine vrea sa juace triburile intrati aici nu pe pagina principala...ms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care are un sv gm mod plizzz nu ma itereseaza cu non stop sa fie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau un servar gm mod fara hamazhi de metin 2 doar cu mc. txt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na
mere matinu ala cu hamachi