| Adeeeeeee a întrebat:

Ce alegeti Hi5 sau Facebook? Vreau si argumente! Funda...

Răspuns Câştigător
| justagirlll a răspuns:

Aleg facebook pentru ca are mai multe aplicatii, e mult mai bun ca hi5-ul,dar mai ales hi5 e plin de cocalari

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nimic, nu ma pasioneaza. Prefer reteaua de socializare numita "fata in fata" sau "vorbim la telefon".

| DraGfirE a răspuns:

Facebook ca e mai rapid si usor de folosit nu ca hi5.

| jadir a răspuns:

Amandoua sunt niste porcari desi le folosesc pe amandoua si asta pentru ca imi este lene recuperez pozele de pe ele apoi sa sterg conturile, dar cred ca maine asta o sa fac recuperez pozele si salut si hi5 si facebook.Eu am facut conturile crezand ca asa voi avea acces la cat mai multe informatii si am descoperit ca mai mult ma desinformez cu aceste conturi de tot kk.Nu le vad rostu sincer, nu ajuta pe nimeni cu nimic niste comentarii la niste poze etc cat despre infoarmare nai de unde le lua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aleg nici una dintre cele doua.

De ce?

Pentru ca e ceva trecator si e doar asa ca sa fi in "pas cu moda". Daca nu am hi5 sau facebook sunt "naspa"!

| eubest a răspuns:

Pe hi5 gasesti numai cocalari pe facebook numai cacanari dar mai bine du-te pe google plus