| crystyna1992 a întrebat:

Ce browser folositi? Care credeti ca este mai rapid?

Răspuns Câştigător
| man a răspuns:

Sa ti zic eu ce si cum cu browserele. IE ii plin de virusi, deci nu il folosesc, am folosit safari si in prezent folosesc opera. safari are chestiile alea 3d ii fain rapid dar nu stiam sa editez speed- dealurile asa ca l-am dezinstalat. i-ti recomand unul din asta doua.

9 răspunsuri:
| adi a răspuns:

Google Chrome

| adi a răspuns:

Google Chrome

| RetroX a răspuns:

Mozilla Firefox happy

| dragosh a răspuns:

Mozilla :d

| kenzo a răspuns:

Mozila firefox

| Ellena a răspuns:

Eu folosesc Opera...asta e mai organizat si imi placebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum folosesc google chrome, inaintea lui foloseam mozilla, dar de cind am fost suspendat pe TPU, nu mai pot sta logat, ma loghez si cind validez un raspuns, ma delogheaza automat si raspunsul intra ca anonim. Asa ca l-am schimbat. Chrome vad ca merge, momentan laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mozilla.

| fzcsm a răspuns:

Mozilla Firefox folosesc, dar hai ca-mi instalez si Chrome acum.