| DomnulFantastic a întrebat:

Voi ce browser credeti ca este mai rapid? Eu cred ca chrome!

Răspuns Câştigător
| marin81 a răspuns:

Cand foloseam un calculator mai slabut mi se parea si mie, dar acumaa, dupa cateva inbunatatiri, as zice ca mozila este mai bun/

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mozila firefox

| Cronki a răspuns:

Am folosit chiar am fost "fan" chrome pana când am achizitionat un laptop cu thouchscreen. Chrome are nevoie de un update! La scroll si magnifier chrome face un fel de patratele inestetice si e mai lent pe windows 8. Acum folosesc explorer si sunt multumit. Nu vreau sa aud de alte browsere.

| Wøodenpints a răspuns:

Opera și Mozilla.
Chrome a devenit un pișat.

| stlucian a răspuns:

Personal folosesc Mozilla mai mult dar si Chrome cand am nevoie de traduceri.Dar :

http://internet-browser-review.toptenreviews.com/

| DomnulFantastic explică (pentru stlucian):

La mine e diferit... internet explorer incarca in 8 sec mozilla in 6 opera in 5 si chrome in 3 secunde

| stlucian a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Mai sterge din istoricul browser-ului si din extensiile nefolositoare big grin Despre IE nici nu trebuie sa vb ca e depasit.Cat despre care e mai rapid depinde de viteza pe care o ai(banda alocata de providerul de internet) dar cum am spus le folosesc pe amandoua fara sa fii sesizat vreo diferenta majora. Poate ca m-am obisnuit cu Mozilla dar nici Chrome nu e un browser rau. Daca te-ai uitat in link-ul dat vezi parerea specialistilor dar...winking

| Mussette a răspuns:

Chrome.
Torch.

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Chrome=>Rapid in Navigare
Mozila Firefox=>Surfa site-uri sau descarcari
Opera=>Normal (nu merge nici incet dar nici repede la fel si la navigare si descarcare).
Explorer=>Este primul in fata la modul astepta sau sa incarce pagina.
Safari=>Bun pentru Linux sau Mac OS.

| under89 a răspuns:

Eu folosesc Opera, se descurca foarte bine.

| Mariusflo a răspuns:

Chrome

| euAnonim100 a răspuns:

Da! Chrome si Mozilla Firefox!

| Valentyna290497 a răspuns:

Nu e vorba de Browser, ci de viteza internetului!
Eu am Explorer, Mozilla si Chrom si le folosesc pe toaate trei. Toate merg cu aceeasi viteza

| Ursuleţ25 a răspuns:

Mozilla Firefox. La mine si Chrome si Opera se blocheaza imediat cum le deschizi. Asta merge perfect.

| IustynaPuuP a răspuns:

Mai rapid dupa parerea mea este Mozila Firefox. Dar si Chrome este destul de rapid.