| yonutz6399 a întrebat:

Ce credeti. Vreau sa-mi fac un pc de gaming le componente, dar nu stiu, sa adaug adamblarea standard de la pc garage sau sa il duc la un magazin de calculatoare din oras.Iar tipul de acolo (patronul) se intelege forte bine cu noi si ne-a ajutat mereu cu orice din domeniul calculatoarelor.Ce sa aleg? La asamblarea standard, nu-mi place ca trebuie sa plătesc 30% in avans.

Fundă

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu esti in stare sa-ti asamblezi niste prostii de componente singur? Nasol moment!

Răspuns utilizator avertizat
| CinevaNou a răspuns (pentru K0sti):

Lasa-l in pace ma! maine il vezi cum intreaba ca daca a indoit pinii la procesor/placa de baza, cum poate sa repare?

Răspuns utilizator avertizat
| AmethystNail a răspuns:

Pune si configuratia aici. Daca nu stii sa il asamblezi, ma indoiesc ca stii ce componente sa alegi pentru pc de gaming.