| CinevaNou a întrebat:

Ce e de facut daca mi se blocheaza task manager cand vreau sa inchid un program?

5 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Da detalii. Ai mai multe coreuri? Ce windows? Restul calculatorului merge, sau e totul blocat?

| CinevaNou explică (pentru Radu284):

Scuze doar trollam, mi sa părut amuzant sa crape task manager când încerci să închizi un program crăpat şi voiam sa vad dacă există lume care chiar a patit astalaughing

| Radu284 a răspuns (pentru CinevaNou):

A, da, am patit de multe ori asta, mai ales pe procesoare cu un single core si pe versiuni mai vechi (gen XP).

| JucărieLEGO a răspuns:

Eu il mai deschid inca o data laughing
Merge apoi.
Insa doar pe Windows XP si pe hardware cu procesor single-core mi s-a intamplat de regula cu un joc destul de sensibil si vechi ca Microsoft Train Simulator. Si asa scapam, cum am zis. Mai apasam o data Ctrl-Alt-Del si se mai deschidea inca un Task Manager(care se pare ca avea prioritate mai mare).

| bombarara a răspuns:

Restart dau eu.