| costy20 a întrebat:

Ce inseamna wifi direct? am citit undeva ca pot sa dau la aproape toate telefoanele un upgrade de firmware. dar ce inseamn asta? vot_funda

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Firmware-ul e un termen sa defineasca programul mic,de exemplu,in telefoane,tablete,etc. Daca updatezi firmare-ul beneficiezi de upgrade care inseamna erori rezolvate, precizie si rapiditate avansate. Daca ele nu au internet wireless si tu le upgradezi, poate vor functiona pe wireless (desi pentru asta ar trebui sa aiba wireless ready sau sa aiba deja wireless)