| costy20 a întrebat:

Am citit undeva descre wifi direct si la un moment dat spune,, deoarece standardul Wi-Fi Direct este in mare un software, cele mai multe aparate capabile de Wi-Fi vor putea sa il foloseasca printr-un upgrade de firmware.,, si pe mine ma intereseaza ce inseamna sa-i dau upgrade de firmware. dau vot+funda

1 răspuns:
| XxRoyalxX a răspuns:

Nimeni nu stie prostule, tu nu vezi ca nimeni nu tia rapsuns handicapatu dracu, nu stiu de ce te injur ca nu am nervi dar ma roc tot prost ramai deci...Crezi tu ca toata lumea se mai gandeste la asta? A inceput si scoala ba tantalaule acum e si vacanta de iarna macar odata nu mai folosi cuvantu ala destptu dracu care te crezi si esti!happysmugP