| BoyX6Boy a întrebat:

Ce inseamna xbox 360 slim?
Xbox 360 Slim ii mai bun ca Xbox 360 normal?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Slim vine de la mai subtire, la xbox. Diferenta e ca: xbox 360 slim consuma mai putin curent. Alta diferenta e ca se incinge mai greu, deci se strica mai greu(cauta pe internet xbox 360 rrod). O sa vezi destule cazuri, asta deoarece modelul clasic, normal, se incingea destul de tare. Cel slim e mai racoros.
Oricum, la slim ai numai avantaje fata de varianta clasica.

| Scremer a răspuns:

Slim=subtire.
Nu cred ca este mai bun nu stiu uitate si tu la caracteristici si compara

| BoyX6Boy explică (pentru Scremer):

Mersi de raspuns.

| TheGr3yman a răspuns:

Xbox 360 Slim este ultima iteratie a consolei, e mai ergonomica, arata mai bine si cam atat...
In ceea ce priveste performanta, nu exista nici o diferenta sesizabila intre cele doua