| RAY a întrebat:

Ce jocurii pc jucati? care credeti ca sunt cele sunt mai populare? mai am o intrebare tot imi datea eroare la un joc o fi pentru ca nu dau exit si ies direct in windows?

6 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Dacă vorbim de fotbal FIFA 16, PES 2016
Shootere : Battlefield Hardline
Call of Duty Advanced Warfare
Crysis 3
Aceste jocuri sunt cele mai populare
legendarul Medal of Honor Warfighter
Acțiune : GTA V, GTA IV

| RAY explică (pentru Anonimuserr):

Astea le am deja pe hard extern, mie si gta imi place, dar multumesc ca mi-ai spus, tu ai incredere in jocuriile descrcate de pe site-ul t, sunt de incredere? ca imi da erorii multe si sunt si populare e aiurea

| Anonimuserr a răspuns (pentru RAY):

Ce eroare îți dă? la joc? și la care joc?

| RAY explică (pentru Anonimuserr):

De exemplu la gta san andreas imi datea erorr si ma scoatea afara, la gta 4 a mers o data apoi gata doar ecran negru, bine nici nu sunt originale jovuriile

| Frank51 a răspuns:

Intr-un timp jucam LFS(live for speed), un simulator de masini reusit, l-am jucat aproximativ 4 ani, timp in care nu am acordat atentie altor jocuri. Acum ma joc mai multe jocuri, cum ar fi GTA4, Most wanted 2012, Unleashed, hot pursuit 2010, crysis2, etc, dar in general imi plac cele realistice. De obicei, erorile sunt de la crack-ul pus gresit sau deloc. Crede-ma, eu m-am chinuit 2 zile pana am reusit sa crack-uiesc Mafia 2, si in tot atatea zile am si terminat jocullaughing a fost fain btw.

| Dlk_BuBu_1995 a răspuns:

Cs go. happy