| Alion a întrebat:

Ce marca de cerneala este cea mai recomandata pentru epson? are si ea coduri sau merge pentru orice tip de imprimanta epson inkjet? eu am citit pe net cv despre ink mate, dar vroiam sa aud mai multe pareri. mentionez ca am o imprimanta epson stylus dx4400, care are cartuse cu codurile T0711 T0712 T0713 T0714. aceste coduri sunt pentru cerneala din cartuse sau pentru medelul cartusului?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google laughing

| Alion explică (pentru anonim_4396):

Crezi ca nu am facut-o deja!?!?!?!?!? ai citit macar toata intrebarea? an scris ft clar ca am cautat pe net...

| Alion explică (pentru danieldanut):

Ma refeream la alta cerneala, nu cea originala pentru ca de asta puteam sa ma prind si singur. e prea scumpa, mai ales ca cartusul rezista cam 50 pag. de ink mate nu stie nimeni nimic?