| GeorgeTo a întrebat:

Ce parere aveti de cel.ro? eu vreau sa-mi iau acest laptop http://www. cel.ro/laptop-notebook/notebook-acer-tm5742g-i5-480m-500 gb-3gb-nvidia-gt540m-l/ e reducere mare 22% si iti da si bonus hdd extern...eu vreau sa-l cumpar dar reducerea asta imi da dubii ca mi-e frica sa nu fie o teapa ceva

Răspuns Câştigător
| bobbytronic a răspuns:

Laptopul pare ok. Frecventele de la memorii parca sunt cam mici pentru ce are pe el dar nu e o tragedie.
Banuiesc ca atata timp cat ei iti dau garantie pe o anumita perioada de timp, nu sunt nebuni sa iti dea produse proaste. Poate fi un eveniment similar cu cel de la eMAG de acum ceva timp cand datorita unor erori in sistem un nr foarte mare de persoane a cumparat produse cu niste reduceri uriase; gen laptopul pe care il prezinti tu acolo la 800 lei.

3 răspunsuri:
| GeorgeTo explică:

Ms mult de rasp bobby. insa asa cred si eu ca nu ar da produse proaste pentru ca altfel ar pierde clientii, am 15 zile in care sa ma razgandesc daca nu imi place produsul happy...pot sa spun doar,, Doamne ajuta " sa nu fie ceva rau so sper sa fac alegerea buna ca sunt destui de multi bani in joc

| denissuk91 a răspuns (pentru GeorgeTo):

Buna.Vreau si eu sa-mi iau laptopul despre care ati discutat. Daca tu ti l-ai luat deja cum functioneaza? Este ok?

| GeorgeTo explică:

Denisuk nu mi-am mai luat laptopul ala deoarece am mai asteptat si mi-am luat de pe cel.ro laptop Asus x52JT ala cu i5, 4 gb ram...si sunt multumit de asta si oricum nu am luat Acer pentru ca am inteles ca se km incalzesc si sincer eu nu am probleme de genu cu laptopu asta. Daca iei asusul sa-ti pui windows 7 64 biti pentru ca sa mearga cu puterea maxima...de ceva mai poti sa ma intrebi