| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta configuratie?

http://www.forit.ro/vizualizare-wishlist/405/

2 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Procesor slab
Poti lua un amd a8 7600 la bani lui si sa schimbi placa de baza cu una pe fm2+

| BobiTheBoi a răspuns:

Slab, daca folosesti pc-ul ala doar pentru filme, muzica, facebook, si chestii de genul, da, merge. Dar daca vrei sa joci ceva pe el, nu ai ce. Procesorul foarte slab si placa video slaba. Acum depinde pentru ce intentionezi sa-l folosesti, dar daca e vorba de orice altceva in afara de gaming ai putea spune, la urma urmei, n-ar fi foarte optim nici in photoshop sa lucrezi cu un astfel de pc, nu neaparat ca ar mergeu foarte greu, dar lasa de dorit. Dupa cum spuneam daca intentionezi sa-l folosesti in gaming nu are rost sa te chinui. Gasesti pc-uri mult mai bune direct aranjate si la jumatate de pret si iti raman si bani de periferice.