| bogdan12321132231 a întrebat:

Ce parere aveti de urmatoare configuratie?
http://www.forit.ro/vizualizare-wishlist/402/
e OK de la forIT? Au si serviciu de asamblare?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Foarte ok configuratia, este una de top ce poate rula jocurile la cele mai inalte detalii ( full hd ) minim 4-5 ani de acum in colo. Singura componenta ce nu-mi place acolo este sursa nu una foarte calitativa pentru configuratie. Recomandarea mea ar fi aceasta : http://www.pcgarage.ro/surse/sirtec-high-power/element-smart-550w-ep-550s/

Bafta!

7 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Bagi banii in cacatul acela de procesor si placa de baza...si iti iei o sursa infecta care iti va bubuii in fata cand il vei porni cu carcasa aia de zici ca e conserva de pesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Procesorul ala e pe eMAG 1000 lei fix.

| bogdan12321132231 explică (pentru anonim_4396):

Care 1250

| anonim_4396 a răspuns (pentru bogdan12321132231):

Acum jumatate de ora era 1000 fix sa mor eu

| bogdan12321132231 explică:

Http://m.emag.ro/......D4F6WMBBM/
Doar așa sa bagi firile tabfury

| Dracoblue a răspuns:

Vorbesti cu ei daca au si serviciu de asamblare...au un nr de telefon pentru servicii clienti...in ceea ce priveste configuratia...e destul de bun...pentru jocuri... daca faci rendering si modelling...adauga si un ssd

| bogdan12321132231 explică (pentru Dracoblue):

Ce n am vazut nicăieri nimic de garantie