| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre tableta Asus memopad hd7?

Răspuns Câştigător
| OvidiuDrg a răspuns:

Este buna...
-procesorul quad de 1.2 este foarte bun in aplicatii (deci nu vei avea lag)
-1 Gb RAM (bun)
-8 Gb memorie (indeajuns, eventual ii mai bagi si tu un card, asa cum am facut eu)
-Android 4.2 (bun, nu prea conteaza androidul, e mai mult pentru aspect...iti merg toate jocurile de la versiunea 4.0.4 in sus)
-ecranul IPS HD (no comment, e foarte bun)

Pretul nu il pot vedea, ca m-am uitat pe eMAG si nu mai este in oferta.
Oricum, presupun ca ai achizitionat-o de black.
Tableta e superwinking
Daca ai luat-o/o vrei...o alegere stralucita!
Toate cele bune!

| OvidiuDrg a răspuns (pentru OvidiuDrg):

P.s. Acum am vazut ca sunt mai multe versiuni ale aceeasi tablete, mai bine spuneai modelul exact. In orice caz, toate sunt bunewinking

3 răspunsuri:
| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Este o tableta destul de buna http://bit.ly/1zVMIVS

| SebbyHere a răspuns:

Cea mai buna la pretul acela. Duce pana si jocurile mai noi.