| Catalinblue a întrebat:

Ce parere aveti despre tabletele si smartphonurile Allview

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bunisoare.

| Biankka a răspuns:

Tabletele sunt ok si sunt ceva mai accesibile decat altele super cunoscute.
Am una si merge super.Nu am avut niciodata probleme cu ea.O folosesc atunci cand sunt in masina si ma plictisesc.Consider ca fiecare isi cumpara o tableta care sa il ajute in ce are nevoie.Anyway,ne abatem de la subiect.

Smartphonurile de la Allview mi-am lasat o impresie buna.Am avut ocazia sa pun mana pe cateva si sa le studiez si recunosc ca sunt placut impresionata.

Totusi,chiar daca este brand romanesc, trebuie sa recunoastem ca produsele sunt fabricate in China, la fel cum se intampla peste tot(parca si la Apple, daca nu ma insel).

In orice caz, tabletele si smartphonurile de la Allview isi merita banii!

| Adeniy a răspuns:

Sunt super bune
Eu am smartphone

| Puficilika a răspuns:

Sunt bunicele. Eu am cumparat o tableta de la Allview pentro sora mea de craciun si inca merge!

| amelicika a răspuns (pentru Puficilika):

Sigur ca merge de ce sa nu mearga?