| Razvy9931 a întrebat:

Ce program foloseste "AnimeKage" pentru a subtitra anime-uri?
Vreau numele programului!

7 răspunsuri:
| Bia001 a răspuns:

Aegisub. Te asigur ca asta e. Cam toate fansuburile le traduc cu el.

| AlexeHellsing a răspuns:

Nu știu cum se numește acela, dar eu personal folosesc Windows Movie Maker.
Pentru mine merge perfect și cred că merge chiar mai bine decât cel de la anime. kage Sper că te-am ajutat...

| CălinPL a răspuns:

Windows movie marker

| iPayn a răspuns:

Se numeste aegi subs cel cu care creezi subul si cel cu care pui subu pe video se numeste megui

| Theodoralol a răspuns:

Ai putea sa intrebi un... admin ( iti arata adminii sau membrii undeva pe jos in standa)

| BubbleGumx3 a răspuns:

Poti subtitra si cu Windows Movie Maker. Eu stiu sa lucrez in el, nu e chiar atat de greu de utilizat. Sper ca te-am ajutat happy

| Razvy9931 explică (pentru BubbleGumx3):

Cand deschid un video cu el imi da eroare.Dc?