| anonim_4396 a întrebat:

CE SA faC SA suporte calculatotu 3d? uite asa imi apare big grinirect3D functionality not available. You should verify that the driver is a final version from the hardware manufacturer ce trebuie sa fac? App am Windows xp [ placa cred ca este Bios ]
Scuze categoria >:" dar am nevoie de ajutor!
Multumesc happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cind mergi la Alimentara, cumperi lacate? Ce legatura are postarea ta cu Dragoste si sex?

| alexandrumarcu32 a răspuns:

Ti-au schimbat adminii categoria, daca toti am fi ca tine, s-ar alege prafu de TPU. In general, cand apare eroarea aceea, ori nu ai driverul de la placa video instalat, ori jocul este prea puternic pentru placa care o ai, si trebuie schimbata.

Have a nice day!