| anamaria_4313 a întrebat:

Asa ceva imi scrie in dxdiag. The system is using the generic video driver. Please install video driver provided by the hardware manufacturer.
To test DirectDraw functionality, click the "Test DirectDraw" button above.
Direct3D functionality not available. You should verify that the driver is a final version from the hardware manufacturer. nu ma prea pricep ce ar trebui sa fac? TPU.

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca calc funcioneaza, nimic... daca ai CD-ul cu diverele de la placa video instaleaza