| DomnulFantastic a întrebat:

Ce spuneti de Bitdefender free edition?
Face update des la definitiile de virusi?
Vreau raspunsuri de la cei care-l folosesc, fara "nu e bun incearca x e ma bun"

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Daca nu stii mai bine taci. Serios, aveam pretentii la tine!;)
http://sharewareonsale.com/shop - licente comerciale 100% legale si free sau cu reduceri consistente

13 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Antivirus creapt mai mult pentru scopuri de marketing. Astia cu licente free il aveti degeaba.

| DomnulFantastic explică (pentru Jipa95):

Inainte recomandai MSE acum recomanzi sa stam fara antivirus? Si ce-i cu gacica din poza?

| KodrutZ a răspuns (pentru Jipa95):

Daca nu stii mai bine taci. Serios, aveam pretentii la tine!;)
http://sharewareonsale.com/shop - licente comerciale 100% legale si free sau cu reduceri consistente

| CinevaNou a răspuns:

L-am incercat si eu si nu mi-a placut. E prea simpla interfata, nu prea poti sa faci nimic. Mai serios pare avast free.

| DomnulFantastic explică (pentru CinevaNou):

Am trecut pe eset.

| KodrutZ a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Sa ne anunti cind trece primul virus prin el. Nu de alta, dar mai multi prieteni au patit-o. tongue

| DomnulFantastic explică (pentru KodrutZ):

Stai calm, am trecut iar la bitdefender free edition, eset e de ca ca

| KodrutZ a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Loool. Cum de ai ajuns la concluzia asta?

| DomnulFantastic explică (pentru KodrutZ):

Aspect ca ca ca, blocheaza site-uri cu licenta pentru el, bla bla bla.

| DomnulFantastic explică (pentru DomnulFantastic):

Poate imi recomanzi tu ceva.

| KodrutZ a răspuns (pentru DomnulFantastic):

"Bla bla bla" nu e deloc util pentru cineva care ar fi interesat de el. happy Pai si daca blocheaza site-uri inseamna ca site-urile alea sint nasoale. Crezi ca blocheaza de capul lui?

| Mariuss32 a răspuns:

Eu îl folosesc de vreo 3-4 luni și sunt mulțumit de el. Pot să spun că nu mai am viruși deloc, îmi blochează și paginile cu malware. Este cel mai bun.

| LeGoLaS25 a răspuns:

Da e foarte bun dupa parerea mea si eu il folosesc si face update la defiintile de virusi

| DomnulFantastic explică (pentru LeGoLaS25):

Des? macar o data pe zi?
Si eu il folosesc de o luna.