neluL
| neluL a răspuns:

Aproximativ toate sunt la fel dar iti recomand asta http://www.emag.ro/......E2T9KBBBM/
Ai grija cu memoria, e prea mica 4GB.
Bafta!

| verbal explică (pentru neluL):

Salut! O voi folosi doar pentru net deci nu va fi o problema memoria si ii voi baga un card:d
Ma bate gandu sa mai put ceva si sa iau Tableta Allview Alldro Speed S ca are si Gps si un procesor de 1. 20GHz dar cred ca e de 1.00 GHz (Allview a facut o reclama cam nasoala cu multe probleme la tablete :Wireless pica sau nu merge de loc, se restarteaza singur )Tu ce zici sa aleg?

http://www.emag.ro/......EHQ6TBBBM/

| neluL a răspuns (pentru verbal):

Allview sunt cele mai vandute tablete la noi, sunt ieftine pentru buzunarul oricui. E putin mai buna tableta asta Allview Alldro Speed S GPS. Daca nu instalezi nimic pe ea nu se restarteaza. Restarturile sunt de la memoria RAM care se suprasolicita. Problema cu GPS-ul se rezolva, cumperi un soft IGO de pe Android si gata dar cu memoria cum faci? IGO de pe Android cu toate hartile ajunge la 3 GB. Poti folosii doar cateva harti...in fine e mai buna a doua tableta.