| katalin19 a întrebat:

De curand m-am hotarat sa-mi cumpar o tableta nu una foarte scumpa:)am gasit pe EMAG.RO asta:http://www.emag.ro/......EFWSKBBBM/ Voi ce parere aveti despre ea funda pentru cel care da un raspuns concret

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Care e bugetul maxim de care dispui? happy

| JustDreamDnd a răspuns:

SUnt tablete la 700 milioane si te tin mult eu am una de 5 ani. Se gaseste la selgros. Spre ca te-am ajutat! Funda? happy

| k2oor a răspuns:

Lol sunt tablete de 30 milioane si tu zici ca asta este scumpa

| katalin19 explică:

Ok..Am inteles vreau sa vad cum e o tableta oricum eu nu am intrebat ce fel de tablete se mai gasesc ci ce parere aveti despre asta...