| AlexandraNicoletaaa a întrebat:

Bunăă TPU! Doresc sa imi achizitionez o tableta, si cum nu prea am fonduri, m-am gandit la una ceva mai mica, si asa am gasit tableta E-BODA Essential A200. Daca este cineva aici care are aceasta tableta, as vrea, sa imi oferiti cateva detalii despre ea, si sa imi spuneti daca merge bine. Un link cu aceasta tableta este aici: http://www.emag.ro/......FWSKBBBM/. As vrea un raspuns urgent si concret, intrucat as vrea sa o achizitionez pana pe 20 decembrie:D Multumesc anticipat :*

3 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Merge bine, am un coleg care are asta.Merita banii.Eu am de la Apple dar e buna si asta.Conteaza sa te satisfaca pe tine

| Emil_Stanciu_1993 a răspuns:

Eu zic ca: http://www.emag.ro/......E4VQKBBBM/
Ii mai buna: Bateria mai tare(3200mAh vs 3000 mAh)

E-BODA Essential A200
Altele
Greutate:
330 g
Caracteristici speciale:
Redare Flash si HTML5
Suport OpenGL
G-sensor
Dimensiuni (W x D x H):
190 x 116 x 9 mm
Culoare
Negru / Gri Antracit

VS

Serioux VISIONTAB S733
Altele
Greutate:
340 g
Caracteristici speciale:
Microfon incorporat
Dimensiuni (W x D x H):
193 x 120 x 8.9 mm
Aplicatii:
Browser, calculator, calendar, camera, clock, documents to go, email, facebook, flash player, gmail, yahoo talk, recorder, latitude, maps, music, play store, video player, twitter, youtube.

Eu zic ca Serioux VISIONTAB S733 ii mai buna, mai ieftina dar nu ii pe stoc... Si iti recomand sa iti EXTINZI GARANTIA! Pt 50RON in plus iti garantezi ca iti merge inca 2 ani!;)

Sper sa iti fi fost de ajutor!

| Mirzac_Eddy_1996 a răspuns:

Merge foarte bine, ai o gramada de aplicatii la dispozitie, insa trebuie sa iti cumperi un card microSD daca vrei sa fie o tableta PC adevarata.