| maite13 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa sterg un cont de facebook, am incercat, am dat "sterge contul meu" dar nu s-a intamplat nimic, va rog muuuult, daca vreti imi lasati id-ul vostru ca sa vb pe mess si sa-mi explicati ce trebuie sa fac. funda+vot

Răspuns Câştigător
| Bibuu09 a răspuns:

Dai sus la setari si dai la setarile contultui si in stanga sunt mai multe chestii dai pe securitate si jos scrie dezactiveaza contul bafta funda?

| maite13 explică (pentru Bibuu09):

Cum imi dau seama ca s-a dezactivat contul? nu-mi mai permite sa intru in cont?

| Bibuu09 a răspuns (pentru maite13):

Daa ar trebui sa iti trimita ceva pe mail ca s-a dezachtivat si sa nu te mai lase pe cont sa zica ca nu exista acest contbig grin

| maite13 explică (pentru Bibuu09):

Nu am primit niciun e-mail de confirmare si cand am dat la dezactivare nu s-a deconectat, ci a aparut