| AntonioOvidiu a întrebat:

Cu cat as putea vinde un Samsung Galaxy S3?

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Consider 500-600 ar fi ok. Mai consulta si site-urile de anunturi. Iar cand faci anuntul, incearca sa fii cat mai transparent in detaliile despre telefon.

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

In ce conditii la-i pastrat, are zgarieturi, pachetul mai e intreg, detaliaza ca sa pot scoate un pret.

| AntonioOvidiu explică (pentru LTAA):

Nu are zgarieturi deloc! Arata ca nou nout!

| LTAA a răspuns (pentru AntonioOvidiu):

Consider 500-600 ar fi ok. Mai consulta si site-urile de anunturi. Iar cand faci anuntul, incearca sa fii cat mai transparent in detaliile despre telefon.

| AndreeaSaZicem a răspuns:

De unde esti? sunt interesata de un s3

| Maryus_Mary_1999 a răspuns:

Poti pune un anunt pe facebook pe grupul Bazar am vazut ca multi pun anunturi pe el.