| LaLaLa77 a întrebat:

Cu cat as putea vinde un Samsung Galaxy S6 replica 1:1? Fara raspunsuri rautacioase va rog. As vrea sa stiu un pret.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Trumpinator a răspuns:

In jur de 35-40 mil. daca nu este deteriorat. Poti incerca norocul cu 40 happy.
Succes!

| LaLaLa77 explică (pentru Trumpinator):

Mi se pare un pret cam mare... plus ca nimeni nu il cumpara cu atatia bani. Mai ales daca imi cere livrare cu verificare. se ajunge la complicatii si tralala plus ca ma trezesc cu pachetul inapoi. Sper totusi sa il vand, multumesc!

| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

E de fel undeva intre 400 si 500 de ron depinde de replica daca specificatiile se apropie de adevar aia e replica 1 la 1. ex cpu exynos pe Samsung mediatek octa pe replica