| Alextpuro a întrebat:

Cum ajungi gm la metin2 as dori sfaturile unui expert TPU

40 răspunsuri:
| TupacAlive a răspuns:

Dau fishbot pe metin2ro pentru cont pe metin2united...cei interesati intrati sa dea add la id: hip.hopper2010

| Geo_5638 a răspuns:

Te joci pina turbezi

| Ally_9467 a răspuns:

Mai taceti cu totii habar nu aveti cu este metin2... poti ajunge Gm doar daca ii spui la un Gm ca vrei sa fi ca el...doar ca trebuie sa treci un test despre Metin.

| haidinamo a răspuns:

Ascultama frate cu atentie ca nu spun de 2 ori e adevarat ca trebuie sa ai 18 ani da nu conteaza lvl poti sa ai si lvl 1 ca is coduri de gm bm ga sga si multe altele scrii codu si lvl 99 gata esti gm da trebuie sal cunosti pa ala care a facut jocu Eu sunt pe earth metin2 gm si nu e fain trebuie sa stai toata ziua fara sa faci nimic si sa faci tot feluri de event uri crede-ma e obositor asa ca sa stii nu e fain sa fi gm

| necula_4444 a răspuns:

Ma pentru a fi gm trebui sa ai minim 18 ani si nu trebui neaparat sa ai lv99 trebui sa ceri permisiunea adminului sau sa il cumperi cu 5euro si nu trebui sa donezi iteme sau de astea doar organizezi eventurile cu ceilalti membri.

| Headysssssssss a răspuns:

Auzi 1 expert la mt2: la unele trebuie sa aduci playeri, la unele trebuie sa DONEZI cu BANI REALI, la unele trebuie sa faci cerere, unele is GM mode (toata lumea e GM), unele servere is PVP si GM ti da tot ce vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba e siplusimplu nu-i asculta pe prostii aia
auzi ca sa te faci gm nu trebuie sa ai lv 99 poti sa ai si lv 1 uitate pe you tube si sa vezi cum e faoarte simpluma eu put sami faci si 100 de conturi si la tote sa fiu gm

| Alin96DdD a răspuns (pentru anonim_4396):

Habar nu ai cel care a inventat jocul se numeste Owner(sau ceva de genu) GM-ul trebuie sa mentina serverul sa dea ban, kick, mute etc. asa ca tongue

| GroVeM4n a răspuns:

Pai,daca iti doresti asa de tare... Intra pe www.metin2.ro si te uiti la cereri! Posteaza si demonstreaza ca meriti!