| fgmijpb a întrebat:

Cum as putea sa-mi pun HBO pe televizor fara sa platesc costuri suplimentare?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Presupun ca tu urmeresti HBO dupa pc/laptop. Sunt niste cabluri cu care poti conecta pc-ul la tv, una dintre ele este VGA-ul, si cablul HDMI. Cu astea 2 poti conecta un pc la un monitor.
Mai multe detalii aici : http://cristianls.ro/......pul-la-tv/

| fgmijpb explică (pentru Jipa95):

Eu ma uitam la Game of Thrones pe PC, doar ca parintii nu ma mai lasa la PC in timpul saptamanii in timpul scolii si vreau sa vad Game of Thrones in ziua in care apare(la primavara).

| Jipa95 a răspuns (pentru fgmijpb):

Mda.daca in pachetul de la provider-ul de TV nu ai si HBO, singura optiune iti ramane sa te uiti online, pe net.

| marin81 a răspuns:

Nu prea ai cum, inainte erau tot felul de decodoare dar acuma din cate stiu eu nu se mai poate