| mihai03081998 a întrebat:

Cum fac ca atunci cand cineva imi trimite ceva pe conferinta de la skype, sa nu mi se mai salveze automat, sa ii dau eu save.
De cand am facut update la skype pe ultima versiune, asa imi face.

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Instaleaza o versiune mai veche de skype daca nu-ti place ce-ti ofera ultima versiune.

| costi01 a răspuns:

Ii dai save si iti alegi locul, daca nu merge mai instaleaza-l o data.

| mihai03081998 explică (pentru costi01):

Chestia este ca se da save automat bre. Eu nu selectez nimic, se da pur si simplu save automat pe desktop. straight face