| spaghetty a întrebat:

Cum fac ca pcu sa imi consume mai multi rami(am windows xp) si merge cam greu pe windows 7 merge mai bine
Am 2gb rami si din cate am inteles de pe un site ca nu nu ii foloseste toti
ziceti-mi un program care sa faca sistemu sa imi foloseasca toti ramii si sa intre mai repede...

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Pc ul foloseste cat are nevoie in momentul ala, poate vi devina procesorul sau hardul sau ai virusi sau e prost winndowsul

1 răspuns:
| yonutz003 a răspuns:

Nu este nici un program nimic intra in mai multe aplicati sau jocuri succes