| S3c0ndSh0t a întrebat:

Cum fac sa tai o bucata dintr-o melodie? Are inceputul de 1 minut si vreau sa il fac sa aiba maxim 10 secunde.

4 răspunsuri:
| Mony a răspuns:

Http://mp3cut.net/ uite aici:D

eu o folosesc:P

| BlackRose08 a răspuns:

Buna!
Poti face asta cu un program de taiat muzica. Eu folosesc Mp3 Cutter. E foarte usor de folosit.
Bafta! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urca piesa aici http://s122.transfer.ro/ iar la destinatar cat si la expeditor pune adres ata de e-mail, apoi primesti pe e-mail un link, da-mi-l pe privat.
Apoi imi spui exact de la ce secunda vrei sa tai, in caz ca nu reusesti.

| Cezar2189 a răspuns:

Daca vrei ceva foarte foarte usor si simplu de folostit ia www.mp3cut.net