| Miihaa a întrebat:

Pot sa il fac pe iubitul meu sa aiba un orgasm mai mult de 10 secunde? De exemplu un minut

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate doar daca ai fi o yoghina extrem de spiritualizata si evoluata.
Tu ai citit despre sex macar 3 carti serioase?!
Orgasmul este ceva minunat, dar nu obligatoriu.
Oamenii foarte evoluati apreciaza si valorizeaza un complex mixt de sentimente si senzatii pozitive si complementare!
Oare sa fi si tu pe la 15-16 ani doar?!

| GdX a răspuns:

Ce intrebare idioata.

| RAY a răspuns:

Doar daca ia o doza de coaina atunci da, atunci numai are nevoie de tine, placerea cand iei cocaina dureaza intre 2-5 minute, orgasmul ceva produs de organism nu poate dura atat de mult

| mihai69 a răspuns:

Măi, nu știu; dar dacă reușești, să ne spui și nouă cum ai făcut!

| neutrino a răspuns:

Nu te poti opune naturii, si nu cred ca asta te deranjeaza, probabil ca esti nemultumita de durata actului sexual. Dar poate ma insel eu.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Da, se poate. Porcul are orgasm 30 de min.

| CuriousStuff a răspuns:

Nu, orgasmul barbatesc nu dureaza asa de mult. Si 10 secunde e cam mult. Maxim 3-5...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă-i rost de un clitoris.